سایت بیمه تامین اجتماعی

سامانه مشاهده سوابق

سایت بیمه تامین اجتماعی سایت بیمه ایران سایت بیمه سایت بیمه کارآفرین سایت بیمه آسیا سایت بیمه سلامت سایت بیمه پارسیان سایت بیمه پاسارگاد سایت بیمه سامان سایت بیمه کوثر

بیمه تامین اجتماعی بیمه سلامت بیمه ایران بیمه دانا بیمه آسیا بیمه ملت بیمه سامان بیمه عمر بیمه معلم بیمه بیکاری

مشاهده سوابق بیمه شدگان,savabegh.tamin.ir,سوابق بیمه مشاهده سوابق بیمه شدگان,savabegh.tamin.ir,سوابق بیمه

راهنمای خدمات الکترونیکی: مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

راهنمای خدمات الکترونیکی: مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

بیمه های اجتماعی پرکاربردترین نواع بیمه در کشورهاست که یکی از فاکتورهای حمایتی برای شهروندان به حساب می آید و باید تمامی اعضای جامعه را تحت پوشش قرار بدهد.

افرادی که تحت حمایت این بیمه ها قرار می گیرند، خود یا یکی از اعضای خانوادشان شاغل هستند. این اعضا به دو دسته بیمه شونده و تحت تکفل دسته بندی می شوند. در کشور ما نیز بیمه های اجتماعی از سال ها قبل فعال بوده که معروف ترین آنها تامین اجتماعی و خدمات درمانی هستند.

بیمه تامین اجتماعی یکی از ملزومات قانون کار است و به همین علت تعداد زیادی از ایرانیان را در بر می گیرد. سوابق این بیمه برای افراد شاغل بسیار مهم و حیاتی است زیرا زمان، میزان سنوات و حقوق دریافتی در بازنشستگی هر فرد را مشخص می کند.

در این مطلب راهکار الکترونیک دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی معرفی می شود. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

 

سامانه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

با ورود به این صفحه اینترنتی، فرم ورود (login) را مشاهده می کنید. در این فرم باید سه فیلد کد ملی، شماره بیمه و کلمه عبور را وارد نمایید.

سامانه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

سامانه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

دقت داشته باشید که اگر برای اولین بار وارد این سامانه می شوید، کلمه عبور شما همان شماره سریال شناسنامه است. (عددی که در شناسنامه قرمز نوشته شده و در کنارش شماره سری قرار دارد)

پس از وارد کردن سه فیلد مورد نظر و کد امنیتی (کپچا) وارد صفحه زیر می شوید.

صفحه نمایش سوابق تامین اجتماعی

صفحه نمایش سوابق تامین اجتماعی

برای مشاهده سوابق و ریز دستمزد خود از سال 1386 به بعد بر روی تب مربوطه کلیک کنید تا این سوابق با جزئیات به صورت زیر نمایش داده شود.

نمایش جزئیات سوابق سال 1386 به بعد

نمایش جزئیات سوابق سال 1386 به بعد

اگر تب زیرین یعنی مشاهده گزارش وصعیت کلیه سوابق خود را بزنید جدولی به شما نمایش داده می شود که در آن میزان دستمزد اعلام شده به بیمه ذکر نگردیده است.

نمایش جزئیات کلیه سوابق

نمایش جزئیات کلیه سوابق

همانطور که در کادر قرمز تصویر بالا می بینید، می توانید با دکمه های حرکتی تعبیه شده به دیگر صفحات سابقه بیمه خود مراجعه نمایید.

یک نکته بسیار مهم تغییر کلمه عبور است. اگر می خواهید دسترسی به اطلاعات بیمه شما از طریق شماره مدارک هویتی شما برای هر کسی امکانپذیر نباشد، با مراجعه به لینک تغییر کلمه عبور در سمت راست بالای صفحه، رمز ورود به سامانه را عوض کنید.

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

پس از کلیک بر روی لینک مذکور، فرم تغییر کلمه عبور برای شما نمایش داده می شود.

فرم تغییر کلمه عبور

فرم تغییر کلمه عبور

همانطور که می بینید با ورود یک بار کلمه عبور قدیم و 2 بار رمز جدید پس از فشردن دکمه، عملیات تغییر انجام می شود.

سایت بیمه تامین اجتماعی، سایت بیمه ایران سایت بیمه سایت بیمه کارآفرین سایت بیمه آسیا سایت بیمه سلامت سایت بیمه پارسیان سایت بیمه پاسارگاد سایت بیمه سامان سایت بیمه کوثر سایت بیمه البرز سایت بیمه ایرانیان، سایت بیمه اجتماعی سايت بيمه اسيا سایت بیمه ارمان سایت بیمه ایران مرکزی سایت بیمه ارتش سایت بیمه اتیه سازان سایت بیمه آرمان سایت بیمه آتیه سازان سایت بیمه آتیه سازان بازنشستگان سایت بیمه آینده ساز سايت بيمه آتيه سازان سایت بیمه آتیه سازان حافظ بازنشستگان سایت بیمه آسیا نمایندگی محمدی سايت بيمه آينده ساز، سایت بیمه آینده سازان سایت بیمه بیکاری سایت بیمه بازنشستگان سایت بیمه بازنشستگی سایت بیمه بازنشستگان تامین اجتماعی سایت بیمه بیکاری تامین اجتماعی سایت بیمه .بانک ملت سايت بيمه بيكاري سایت بورس بیمه ایران سایت بازنشستگان بیمه ایران سایت بیمه پاسارگادسئو و بهينه سازي سايت توسط سئو تبریز